KURZY     ICT SLUŽBY     ZÁCHRANA DAT     SERVIS PC     TONERY     DVD z VHS, Hi8

 

TEKO tonery = 100% kompatibilita od 40 % ceny originálu

 

                  .1

TEKO jsou osvědčené, plně kompatibilní kazety známé 100% spolehlivostí pro tiskárny značek Apple, Brother, Canon, Epsom, Fujitsu, HP, IBM, Lexmark, Konica. Kyocera, Lanier, Minolta, Mita, Nes, Oki, Olivetti, Panasonic, Philips, Printronic, Ricoh, Samsung, Sanyo, Sharp, Star, Tally, Tektronic, Toshiba, Utax, Xerox.

POPTÁVEJTE KONTAKTNÍM FORMULÁŘEM, nebo TELEFONICKY (uveďte typ a výrobce tiskárny), dostanete speciální cenovou nabídku. Při odběru zboží nad 900,- Kč doprava po Hradci Králové ZDARMA.

____________________________________________________________________________________    

O výrobci

Tonery a kazety přináší na trh společnost TEKO TECHNOLOGY s.r.o. - zavedený dodavatel spotřebního materiálu pro tisk.

Společnost TEKO TECHNOLOGY s.r.o. vznikla v roce 1998 jako specialista na profesionální renovace tonerů, kazet a pásek do laserových, inkoustových a jehličkových tiskáren, kopírek a faxů. Za 10 let činnosti prošlo rukama našich pracovníků několik milionů úspěšně prodaných tonerů a inkoustových kazet v nespočetném množství modelů a provedení. Všem produktům věnoval náš profesionální tým školených specialistů maximální pozornost, díky které jsme dosáhli špičkové kvality a zcela minimálního počtu reklamací ( viz reference  ).

 

 

>|<